Kurumsal

 

ASGÜM, Eğitim, denetim ve danışmanlık kuruluşu olarak profesyonel anlamda Türkiye çapında hizmet vermek üzere profesyonellerden oluşan bir ekiple faaliyete geçmiş, gerçek bir dinamizm ile yola çıkmıştır.

21. yy teknoloji ve değişimini potansiyel olarak içinde barındıran genç ve dinamik bir yapıyla sürekli ilerleyen şirketimiz, ANTALYA ve BURDUR Merkezli olmak üzere OSGB, SRC, PSİKOTEKNİK, TMGD EĞİTİMİ alanlarında hizmet verirken, TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI PROFESYONEL HİZMETLERİ alanında ANTALYA başta olmak üzere Ulaştırma Bakanlığının İSTANBUL ve ANKARA Bölge Müdürlüklerine bağlı şubelerinde TMGDK Yetkili Kurumu olarakta başarı ile ve tamamen uzman bir yapı çerçevesinde memnuniyetin zirvesini hedef alarak hizmet sunmaktadır.

 

ASGÜM, Ulaştırma ve Milli Eğitim Bakanlıklarınca yetkilendirilmiş,

• Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Eğitici Kurumu

• SRC-1-2-3-4-5 Eğitim Kurumu

• Ortak Sağlık Güvenlik Merkezi

• Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Bakanlık Yetkili Kurumu

 

Olarak faaliyet gösteren bir işletmedir. Kurulduğu 2013 yılından bugüne iş sağlığı ve güvenliği alanında başarılı ve örnek çalışmaları ile gerek medyada ve gerekse kurumsal alanda adından sıkça söz ettiren ASGÜM, İş sağlığı ve güvenliği alanındaki üstün başarısını yine uzmanı olduğu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmeti alanına başarı ile taşımış bulunmaktadır…

CANLI EĞİTİM